MISCELLANEOUS / Rugs / Tältband 15554164
nr 1555 4164
Tältband
Uzbekistanskt Suzanibroderi, semiantikt, 60x809 cm
, stains, wear, damages.
Condition: fläckar, slitage, skador
3000
SEK 2600
Monday August 14 2023
at 20:14:16
14/8 03:06:29