ART / Lithographs / Giclée 14098009
nr 1409 8009
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Tony Warren (b. 1961), Sverige/USA. "Eldstad". Signed, numbered 42/100. Giclée på duk, unframed, 50x40 cm,
"Eldstad". Signerad, numrerad 42/100. Giclée på duk, oramat löst blad, 50x40 cm
Tony Warren, Swedish painter born in Düsseldorf 1961.
SEK 100
Monday August 2 2021
at 19:17:45
31/7 10:35:30