ART / Lithographs / Litograph in colors 11424220
nr 1142 4220
LITOGRAPH IN COLORS
Sven Lidberg (1929-2009), Épreuve d'artiste, Dans på bryggan, sheet: 32x23,
Sven Lidberg (1929-2009), EA-upplaga, Dans på bryggan, bladets mått: 32x23
1000
SEK 400
Monday November 6 2017
at 20:43:11
100 kr
350 kr