KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685077
nr 1568 5077
Gottfrid Olsson
(1890-1979), Sverige
Oljemålning, Skånelänga. Signerad. Olja på duk, 29x36 cm, yttermått inklusive ram: 38x44 cm
Gottfrid Olsson, svensk bildkonstnär född 1890, död 1979.
Utrop:
500 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:05:21
Gottfrid Olsson
Läs mer om Gottfrid Olsson