KONST / Litografier / Färglitografi 11709193
nr 1170 9193
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Musikstund, signerad, numrerad 148/290, bladets mått: 42x57 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:42:43
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
19 mar
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund