ART / Lithographs / Litograph 16705051
*
nr 1670 5051
LITOGRAPH
Göran Nilsson, landscape with lake. Signed. Numrerad &/150. Image dimensions: 31x46,
Göran Nilsson, Insjölandskap, Signerad. Numrerad &/150. Färglitografi, bildmått: 31x46 cm
Estimate:
500
Sold:
SEK 100
Auction date:
Saturday December 21 2024
at 19:44:15
- Bid history
Time
Bidder
Bid
21/12 19:39:15
1
Vinnande bud
21/12 19:39:33
1
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik göran nilsson insjölandskap landskap landskap med sjö landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografier litografiskt blad numrerad & vatten
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:13
-
7045 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:05
-
7044 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:16
-
7146 LITOGRAPH IN C..
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sweden. Signed, num..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:20
-
7139 LITOGRAPH IN C..
Madeleine Pyk (b. 1934), Sweden. Signed, numbered ..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:18
-
6223 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:54
*
LITOGRAPH
nr 1670 5051
LITOGRAPH
Göran Nilsson, landscape with lake. Signed. Numrerad &/150. Image dimensions: 31x46,
Göran Nilsson, Insjölandskap, Signerad. Numrerad &/150. Färglitografi, bildmått: 31x46 cm
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 100 |
| Auction date: |
Saturday December 21 2024 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 21/12 19:39:15 | 1 | Vinnande bud |
| 21/12 19:39:33 | 1 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik göran nilsson insjölandskap landskap landskap med sjö landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografier litografiskt blad numrerad & vatten
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:13 -
7045 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:05 -
7044 LITOGRAPH IN C..
Berndt Wennström (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:16
-
7146 LITOGRAPH IN C..
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sweden. Signed, num..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:20 -
7139 LITOGRAPH IN C..
Madeleine Pyk (b. 1934), Sweden. Signed, numbered ..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:18 -
6223 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:54



