GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plates 8816009
nr 881 6009
PLATES
one pair, China, 18th century, diameter: 22, nagg.
1 par, Kina, 1700-tal, diameter: 22
Condition: nagg
SEK 600
Monday Mars 17 2014
at 20:23:26
300 kr
200 kr
500 kr