ART / Sculptures and works of art / Sculpture 11919349

nr 1191 9349

SCULPTURE

a woman. Efter antik förlaga, height: 87 cm, wear, damages.

Kvinna. Efter antik förlaga, Höjd: 87 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 1500

Monday June 18 2018
at 20:51:27