GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasservisdelar 9401152
nr 940 1152
Glasservisdelar
ca 30 del. 1920-tal
Kondition: ett champagneglas med minimal nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 februari 2015
kl 20:19:50
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr