KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15054266
nr 1505 4266
Guy Roussille
(f. 1944)
Oljemålning, Guy Roussille (f. 1944), "Libres Vibrations". Signerad, daterad 1978. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 93x74 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:29:48
27/11 19:12:39