ART / Oil paintings / Oil painting 15418098

nr 1541 8098

OIL PAINTING

Märta Leijonhufvud. Porträtt av herre. Signature a tergo. Oil on canvas, 76x60 cm, outer dimensions including frame: 90x74 cm, damaged.

Märta Leijonhufvud. Porträtt av herre. Signerad a tergo. Olja på duk, 76x60 cm, yttermått inklusive ram: 90x74 cm

Condition: skadad

800

SEK 100

Monday May 22 2023
at 19:52:32

22/5 19:35:57 1      Vinnande bud
22/5 19:41:50 1      justering av budtak