KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15848275
nr 1584 8275
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 18/20, daterad -53. Bildmått: 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 34x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:55:28
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist