KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15474007
nr 1547 4007
Oidentifierad konstnär. Sommarlandskap. Ej signerad. Olja på duk, 48x102 cm, yttermått inklusive ram: 62x117 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 juni 2023
kl 19:59:25
12/6 11:15:17
350 kr
12/6 19:54:25