KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch + litografi 8759575

nr 875 9575

Tusch + litografi

Franck Farice, motivet: 35x49 & bm: 50 x 64

Utrop:

500 kr

måndag 17 februari 2014
kl 18:37:56