GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl 16636124

nr 1663 6124

Helene Hansson-Fahl

(f. 1957), Sverige

Helene Hansson-Fahl (b. 1957), Sweden. Dekor med snäckmotiv, painted. Signed, dated -24. Diameter: 38 cm,

BOWL, Dekor med snäckmotiv, bemålad. Signerad, daterad -24. Diameter: 38 cm

Helene Fahl, born 1957, Swedish konstbnär.

700

SEK 300

Monday December 2 2024
at 20:53:06

2/12 11:41:29 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Helene Hansson-Fahl

Read more about Helene Hansson-Fahl