MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsmöbel 7908514
nr 790 8514
Trädgårdsmöbel
3 delar, trä, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:57:19
400 kr
300 kr
400 kr
600 kr
500 kr