KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12848128

nr 1284 8128

Ove Jepsen

(f. 1934), Danmark

Oljemålningar, 2 st, Komposition. Signerad. Olja på pannå, ca 50x63 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:07:42

28/10 17:14:57 1      Vinnande bud

Ove Jepsen

Läs mer om Ove Jepsen