KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15495141

nr 1549 5141

Akvarell

Monogramsignerad CW -94,23x33 cm, yttermått inklusive ram: 38x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 juni 2023
kl 20:51:25