KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16999013

nr 1699 9013

Skulptur

Axel Nordell (1914-1997), Basalt, Signerad, numrerad 1/100, daterad 1976. Längd: 12 cm. Höjd: 13 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 maj 2025
kl 18:51:12