KONST / Litografier / Färglitografi 11364067
*
nr 1136 4067
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), EA-upplaga, 87x28
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 16 oktober 2017
kl 18:40:51
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: angelica wiik ea-upplaga färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:12
-
7083 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:50
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39
*
Angelica Wiik
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
nr 1136 4067
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), EA-upplaga, 87x28
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
| Följerätt | |
|---|---|
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 oktober 2017 |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: angelica wiik ea-upplaga färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:12 -
7083 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:50 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39



