ART / Lithographs / Litograph in colors 11007664
nr 1100 7664
Anders Hultman (b. 1953), 116/290, couch, subject: 40x45,
LITOGRAPH IN COLORS, Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Divan. Signerad, numrerad 116/290. Motivet: 40x45
SEK 300
Monday April 3 2017
at 18:33:19
100 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr