MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / SnurrfÃ¥tölj 14666597

nr 1466 6597

Snurrfåtölj

Hans Erik Johansson, tillskriven, Westbergs möbler, Tranås

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 9 maj 2022
kl 20:27:18

9/5 18:01:51 1      Vinnande bud