KONST / Litografier / Grafiskt blad 13767038
nr 1376 7038
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Nuevo". Signerad, numrerad 75/100. Oramat löst blad. Motivet: ca 26x20 cm
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:43:30
26/1 12:42:44