KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175140

nr 1517 5140

Elof Ulaner

(1905-1992), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 37x48 cm, yttermått inklusive ram: 48x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 januari 2023
kl 20:16:36

22/1 22:02:11 1      Vinnande bud
23/1 20:00:31 1      justering av budtak

Elof Ulaner

Läs mer om Elof Ulaner