KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989328

nr 1298 9328

Wilhelm Widell

(f. 1893), Sverige

Oljemålning, Landskapsmotiv. Signerad. Olja på duk, 64x99cm

Wilhelm Widell, född 1893, svensk målare.

Utrop:

500 kr

måndag 16 december 2019
kl 18:45:37

Wilhelm Widell

Läs mer om Wilhelm Widell