KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14353236

nr 1435 3236

Lennart Olausson

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1983. Olja på duk, 100x130cm, yttermått inklusive ram: 103x135cm

Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

9.400 kr

måndag 29 november 2021
kl 20:52:08

  • Klassiska
  • 29 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Lennart Olausson

Läs mer om Lennart Olausson