KONST / Litografier / Färglitografi 8573568
nr 857 3568
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi , Peter Dahl (f, 1934), 41/250, signerad, -79, motivet: 60x44
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 4 november 2013
kl 19:46:10
1.200 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr
Peter Dahl (f. 1934)