KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12848612

nr 1284 8612

Harald Lindberg

(1901-1976), Sverige

Blandteknik, Signerad, 20x17 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:23:35

25/10 16:58:17 1      100 kr
28/10 17:05:33 2      Vinnande bud

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg