KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8324009
nr 832 4009
oidentifierad konstnär, 1600-tal, interiör med barn och hund, olja på duk, ramens innermått: 26x32 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 juni 2013
kl 20:59:06
3/6 20:22:36
1.500 kr
3/6 20:54:06