GLASS & CERAMICS / Ceramics / Stekfat + tallrikar 4286600

nr 428 6600

Stekfat + tallrikar

Lenght: ()

4 del , Kina, 17/1800-tal, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 450

Monday September 18 2006
at 16:00:00

Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Silver
Mässing
Farstagods