KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12941455
nr 1294 1455
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Oljemålning, Landskap, monogramsignerad. Olja på duk, 55x65 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:19:53
300 kr
350 kr
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr