KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693260
nr 1369 3260
T Nyberg, Stilleben, Signerad. Olja på duk, 37x53 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:23:31
200 kr