MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 10948029
nr 1094 8029
Matsalsgrupp
5 delar, bord + 4 stolar + 2 st iläggsskivor, Gustaviansk Stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 mars 2017
kl 19:40:19
6/3 08:49:54
Den Gustavianska stilen