KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 5793110
nr 579 3110
Kopparstick
J B Greuze, Frankrike, 1800-tal, interiör, 50x63
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 27 april 2009
kl 19:37:00
400 kr
350 kr
500 kr
600 kr