KONST / Litografier / Färglitografi 14114207
*
nr 1411 4207
Färglitografi
Alain Renoux. Signerad, numrerad 126/175. Bildmått: 31x61cm, yttermått inklusive ram: 56x83cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 augusti 2021
kl 20:46:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/8 18:27:45
1
300 kr
16/8 18:35:02
2
400 kr
16/8 20:08:19
3
600 kr
16/8 20:35:08
4
600 kr
16/8 20:35:08
3
600 kr (Budbetjänt)
16/8 20:37:31
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alain renoux bildmått: 31x61cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1411 4207
Färglitografi
Alain Renoux. Signerad, numrerad 126/175. Bildmått: 31x61cm, yttermått inklusive ram: 56x83cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 augusti 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/8 18:27:45 | 1 | 300 kr |
16/8 18:35:02 | 2 | 400 kr |
16/8 20:08:19 | 3 | 600 kr |
16/8 20:35:08 | 4 | 600 kr |
16/8 20:35:08 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
16/8 20:37:31 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alain renoux bildmått: 31x61cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50