MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9614060
*
nr 961 4060
Stolar
Ett par, "Lilla Carmen", klädda, Design Jack Ränge 1956, Gemla
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:39:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 10:31:26
1
300 kr
10/5 00:59:17
1
500 kr
11/5 16:18:17
2
500 kr
11/5 16:18:17
1
500 kr (Budbetjänt)
11/5 16:18:27
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gemla karmstol karmstolar klädda stol stolar
-
8152 Dantestol
ek, grön/röd, kretong
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:26
-
8147 Fåtölj
Rotting
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:16
-
8145 Fåtöljer
1 par + bord, rotting och glas. Diameter: 71 cm, h..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17
-
8148 Fåtöljer
ett par, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:42
-
8073 Fotpall
broderad
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:27
*
Stolar
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4060
Stolar
Ett par, "Lilla Carmen", klädda, Design Jack Ränge 1956, Gemla
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/5 10:31:26 | 1 | 300 kr |
| 10/5 00:59:17 | 1 | 500 kr |
| 11/5 16:18:17 | 2 | 500 kr |
| 11/5 16:18:17 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 11/5 16:18:27 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gemla karmstol karmstolar klädda stol stolar
-
8152 Dantestol
ek, grön/röd, kretong
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:26 -
8147 Fåtölj
Rotting
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:16 -
8145 Fåtöljer
1 par + bord, rotting och glas. Diameter: 71 cm, h..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17
-
8148 Fåtöljer
ett par, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:42 -
8073 Fotpall
broderad
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:27



