MÖBLER / Bord / Soffbord 9098220
nr 909 8220
Soffbord
50-tal, 10, längd: 110 cm, djup: 60 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 september 2014
kl 18:44:22
300 kr
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr