MÖBLER / Bord / Soffbord 9098220

nr 909 8220

Soffbord

50-tal, 10, längd: 110 cm, djup: 60 cm, höjd: 60 cm

Kondition: slitage

Utrop:

400 kr

Såld:

450 kr

måndag 1 september 2014
kl 18:44:22