KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15029123
nr 1502 9123
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, figurer. Olja på duk, 36x45 cm, yttermått inklusive ram: 42x51 cm
Kondition: färgbortfall, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 november 2022
kl 19:20:51
100 kr
150 kr