KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16873075

nr 1687 3075

Cecilia Frisendahl

(1922-2014), Sverige

Etsning, "Pojke i solen". Signerad, numrerad EA. Bildmått: 39x31 cm, yttermått inklusive ram: 62x51 cm

måndag 17 mars 2025
kl 18:45:43

Cecilia Frisendahl

Läs mer om Cecilia Frisendahl