KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16873075
nr 1687 3075
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Etsning, "Pojke i solen". Signerad, numrerad EA. Bildmått: 39x31 cm, yttermått inklusive ram: 62x51 cm
måndag 17 mars 2025
kl 18:45:43
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl