KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16463147
nr 1646 3147
Pontus Löberg
(1935-2005), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad a tergo 1955, Fiskebodar. Olja på pannå, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 53x63 cm
Pontus Löberg, svensk bildkonstnär född 1935, död 2005.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:35:50
29/9 06:11:13
Pontus Löberg
Läs mer om Pontus Löberg