GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Jardiniere 7143770

nr 714 3770

Jardiniere

Röratrand, längd: 40, Majolica

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 september 2011
kl 19:32:30