KONST / Litografier / Färglitografi 12848303
nr 1284 8303
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 76/310. Motivet: 31x49,5cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:27:54
23/10 20:50:57
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg