GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 16191034

nr 1619 1034

Skålfat

Åke Holm (1900-1980), Sverige. Signerad. Stengods, på järnställning. 58x60 cm. Höjd: 12-63 cm

Kondition: nagg

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 13 maj 2024
kl 18:17:37

11/5 05:23:45 1      Vinnande bud

Stengods