KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948210

nr 1294 8210

Nils-Folke Knafve

(1905-1996), Sverige

Oljemålning, "Landskap Torekov". Signerad. Olja på pannå, 26x34

Nils-Folke Knafve, svensk bildkonstnär född 1905, död 1996.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:29:23

Nils-Folke Knafve

Läs mer om Nils-Folke Knafve