ÖVRIGT / Diverse / Kornisch 3331056
nr 333 1056
Kornisch
1800-tal, Förgylld, L.170
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 25 oktober 2004
1.000 kr
1.800 kr
1.500 kr
1.700 kr
2.000 kr
ledande budet*