KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759137
nr 1575 9137
Ivar Franke
(1913-1999), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 64x85 cm
Ivar Franke, svensk bildkonstnär född 1913, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:44:05
28/10 14:59:08
30/10 18:25:20