KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14177587

nr 1417 7587

Blandteknik

A Müller. Signerad, herrporträtt. Blandteknik, bildmått: 14x14cm, yttermått inklusive ram: 38x32cm

Utrop:

800 kr

måndag 6 september 2021
kl 20:59:04