ÖVRIGT / Speglar / Spegel med lådor 13845491
nr 1384 5491
Spegel med lådor
1800-tal, mahogny, 69x54 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:48:43
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)