KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12916548
nr 1291 6548
Rolf Erling Nygren
(f. 1925), Sverige
Akvarell, Vinterfjäll, Signerad. Motivet: 30x38 cm
Rolf Erling Nygren, född 1925, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:54:50
150 kr
200 kr