KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13139103

nr 1313 9103

Birger Strååt

(f. 1914), Sverige

Etsning, Signerad. Motivet: 17x22cm

Birger Strååt, född 1914 i Norrköping, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 mars 2020
kl 19:07:47

16/3 18:11:37 1      Vinnande bud

Birger Strååt

Läs mer om Birger Strååt